UAB „Baltijos arsenalas“ Lietuvoje atstovaujami prekiniai ženklai

5.11 Tactical

5.11 Tactical – populiariausias prekinis ženklas pasaulyje tarp tėisėtvarkos pareigūnų, kariuomenės, ugniagesių profesionalų, o taip pat šaulių bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. 5.11 Tactical drabužius pareigūnai renkasi tiek darbui, tiek laisvalaikio dėvėjimui. Šios firmos populiarumas pasaulyje auga kasdien, o gaminamos prekės pamėgtos neveltui – jos patogios, funkcionalios, išvaizdžios ir ilgaamžiškos.

Magnum

Kompanija Hi-Tec – tai pionieriai uniforminių taktinių batų rinkoje ! Daugiau kaip prieš 25 metus jie sukurė pirmuosius uniforminius taktinius batus (skirtus teisėsaugos, ugniagesių tarnyboms ir kariuomenei), kurie buvo lengvi ir patogūs kaip sportiniai bateliai – tai buvo garsieji MAGNUM Classic , o dabar Hi-Tec pirmieji panaudojo unikalią Ion-Mask technologiją avalynės gamyboje!

Helikon Tex

Lenkų kompanija Helikon-Tex įkurta 1983 metais, iš pradžių užsiėmė naudotos karinės aprangos ir ekipuotės prekyba. 1999 metais buvo nuspręsta pereiti prie gamybos. Kompanija gamina lauko uniformas, vandeniui ir vėjui atsparią aprangą, flisines striukes, apatinius rūbus ir galvos apdangalus. Vėliau asortimentas buvo papildytas kuprinėmis, taktiniais diržais, MOLLE krepšeliais ir išgyvenimo įrankiais. Ilgainiui Helikon-Tex išpopuliarėjo tarp policininkų, kariškių ir apsaugos darbuotojų.

Snugpak

Kompanija Snugpak įkurta 1977 metais kaip šeimyninis verslas. Pagal amerikietiškus modelius pradėjusi gaminti pašiltintus drabužius kompanija išsiplėtė iš smulkaus pagalbinio verslo iki visoje Didžiojoje Britanijoje žinomo prekinio ženklo. Net ir pelniusi tarptautinį pripažinimą, kompanija iki šiol išliko šeimos verslu. Snugpak produktai yra naudojami visame pasaulyje, kompanija tiekia aprangą ir miegmaišius daugybei ginkluotųjų pajėgų visame pasaulyje.

Leatherman

 

Jau daugiau kaip dvidešimt metų Leatherman yra daugiafunkcinio įrankio sinonimas. Funkcionalumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas – savybės dėl kurių Leatherman iki šiol yra lyderis daugiafunkcinių įrankių tarpe. Kompanijos varomoji jėga – Tim Leatherman, nenuilsdamas tobulina esamus ir kuria naujus įrankius. O į klausimus apie kokybę atsako paprastai – „juk ant kiekvieno įrankio mano vardas“. Todėl kiekvienas pasirinkęs Leatherman įrankį gali būti tikras – jis tarnaus ilgai, o funkcijų gausa patenkins net išrankiausią vartotoją.

LED Lenser

 

LED Lenser – 1994 metais įkurta vokiečių kompanija besispecializuojanti auštos kokybės ir funkcionalių žibintuvėlių gamyboje. LED Lenser gaminiai išsiskiria savitu dizainu, nepriekaištinga surinkimo kokybe naujausiomis LED technologijomis.

Zamberlan

Džiuzepė Zamberlanas (Giuseppe Zamberlan) pradėjo veiklą iš kart po Pirmojo pasaulinio karo. Vedamas būtinybės ir aistros vietiniams kalnams, jis išplėtė veiklą nuo paprastų batų taisymo dirbtuvių iki batų gamybos. Jis puikiai suprato tuomet kalnų batuose naudotų padų trūkumus – pagamintų iš odos ir sutvirtintų metaliniais varžtais – ir dėl to palaikė revoliucines Vitale Bramani (Vibram įkūrėjo) idėjas, kuris tuo metu kūrė gumos padus. Per daugiau nei 80 metų Zamberlan avalynė pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų ir pasaulinį pripažinimą.

Esbit

Esbit prekinio ženklo sėkmė prasidėjo 1936 metais, kuomet Erichas Šumas (Erich Schumm) išrado kieto kuro tabletes. Netrukus sekė tokie produktai kaip į kišenę telpanti viryklė. Esbit Compagnie GmbH buvo įkurta Hamburge 1949 metais. Nuo to laiko kompanija smarkiai išsiplėtė ir šiuo metu siūlo ne tik kieto kuro virykles, bet ir termosus, kelioninius indus, gertuves ir t.t.

MAXpedition

Kompanija Maxpedition buvo įkurta 1988 metais, kaip maža dirbtuvė, gaminanti MIL-SPEC reikalavimus atitinkančius nailono reikmenis. Pagrindinė būstinė yra Kalifornijoje, Gardenos mieste. Išaugus tarptautinei reputacijai Maxpedition dar labiau padidino sau keliamus reikalavimus: kurti vartotojui patogiausio dizaino gaminius, naudoti tik aukščiausios kokybės medžiagas ir kruopštų darbą, išlaikyti nuolatinio tobulėjimo filosofiją.

Fenix Light

Galingi ir patvarūs LED žibintuvėliai. Fenix tikslas – kurti patikimus žibintuvėlius su ergonomišku dizainu ir naudojant naujausias LED šviesos diodų technologijas. Iš plataus asortimento išsirinksite tai ko labiausiai reikia Jums. Nuo mažo ir lengvo vienos baterijos žibintuvėlio, skirto nešioti kiekvieną dieną, iki stambaus ir itin galingo – apšviečiančio objektus esančius už kelių šimtų metrų, skirto medžioklei, policijos ar apsaugos darbui.

Husky

Čekijos kompanija HUSKY buvo įsteigta 1997 metais, su tikslu gaminti turizmo inventorių, kuprines ir sportinę aprangą. Nuo pat pradžių didžiausias dėmesys buvo skiriamas gaminių originalumui ir pagaminimo kokybei, to rezultatas: gamyba paremta tobulėjimu, dizainu ir kruopščiu medžiagų parinkimu. HUSKY didžiausią dėmesį skiria pirkėjams kurie skiria savo laisvalaikį sportui, žygiams gamtoje ir kalnams.

Sturm Mil-Tec

Įkurta 1971 metais Rotenburge, vokiečių kompanija Sturm Handels GmbH specializuojasi kareiviškos aprangos ir įrangos prekyboje. 1983 metais kompanija atidarė padalinį JAV. 1995 metais sukurtas Mil-Tec prekinis ženklas, apranga ir turizmo inventorius, sujungiantis gerą dizainą ir patvarumą.

Action Sport Games

Action Sport Games yra pasaulinis ginklų kopijų ir aksesuarų prekybos lyderis, tame tarpe Airsoft ginklai, oriniai ginklai, CO2 ginklai, Paintball įranga. Kompanija specializuojasi tikslių, 1:1 kopijų gamyboje, skirtų pramogoms, sportui ir kolekcionavimui. Didžiąją dalį asortimento sudaro licencijuoti arba išskirtinai ASG priklausantys modeliai.

Spyderco

Nuo įkūrimo 1978 metais Spyderco pateikė ne vieną naujovę be kurių šiandien neįsivaizduojami lenktiniai peiliai, tarp jų: kišeninis laikiklis („klipsas“), atlenkimas viena ranka ir lenktinis peilis dantytais ašmenimis. Per savo istoriją kompanija bendradarbiavo daugiau kaip su trisdešimčia žinomų peilių meistrų, kartu su jais pateikdama neeilinius gaminius. Iki šiol Spyderco yra vienas labiausiai eksperimentuojančių peilių gamintojų, nuolat išbandantis naujausias technologijas, plienus ir dizainus. Pirkdami Spyderco Jūs įsigyjate aukštos kokybės įrankį, atitinkantį griežčiausius patvarumo ir patogumo reikalavimus.

Damascus Gear

Kompanija Damascus turi daugiau nei 50 metų patirtį kurdama pirštines ir apsaugos priemones teisėsaugai ir kariuomenei. Produktų linija fokusuojama viso kūno apsaugai, nuo galvos iki kojų. Damascus savo produkcijoje naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias technologijas.

McNETT

Daugiau nei 30 metų McNett gamina geriausius produktus turizmui, nardymui, vandens sportui, žvejybai ir kelionių entuziastams. McNett produktų linijos, tarp jų skirtos įrangos priežiūrai ir remontui yra plačiai žinomos visame pasaulyje. McNett prekiniai ženklai yra puikiai atpažįstami ir vertinami savo srityse. Kompanijos sukurti Aquaseal®, Aquasure®, Seam Grip®, Freesole®, MicroNet™ ir Aquamira® produktai yra platinami daugiau nei 70 pasaulio šalių.

Brynje of Norway

1949 metais įsteigta BRYNJE – pasaulyje plačiai žinoma norvegų kompanija gaminanti ypatingai aukštos kokybės apatinius termo drabužius. BRYNJE gaminiai yra išbandyti ir pasiteisinę įvairiose arktinėse ir antarktinėse ekspedicijose. BRYNJE apranga daugybę kartų buvo naudojama kopiant į Everestą.

SOG knives

SOG kompanija susikūrė 1986 metais, praėjus 13 metų po tuo pačiu vardu vadintos legendinės JAV spec. pajėgų grupės išformavimo. SOG firmos produkcija išgarsėjo visame pasaulyje savo kokybe bei atsakingu požiūriu į produkto funkcionalumą. Kiekvieną modelį asmeniškai kuria kompanijos įkurėjas ir inžinierius Spencer Frazer. Jo patentuoti išradimai pelnė kompanijai daugelį apdovanojimų ir vartotojų pripažinimą.

KA-BAR

KA-BAR kompanijos istorija siekia daugiau nei 200 metų. Kokybė, tvirtumas ir paprastumas – tai tik kelios savybės, dėl kurių KA-BAR peiliai pelnė ne tik karių, bet ir medžiotojų bei keliautojų pasitikėjimą. Jau klasika tapęs KA-BAR kariškas peilis buvo naudojamas beveik visuose XX a. karuose, kuriuose dalyvavo JAV. Šis peilis ištikimai lydėjo karius per Ramiojo vandenyno salas, Korėjos apkasus, Vietnamo džiungles ir Irako bei Afganistano dykumas. KA-BAR peilis – tai ne tik patikimas įrankis, bet ir dalis istorijos.

Cold Steel

Cold Steel, kompanija įkurta 1980 metais, kurios tikslas – kurti tvirčiausius ir aštriausius peilius pasaulyje. Per paskutinius tris dešimtmečius Cold Steel pateikė ne vieną naujovę ir visapusiškai įtakojo peilių gamybą. Tokios savybės kaip tanto formos geležtė ar Kraton polimero rankena išpopuliarėjo būtent Cold Steel dėka. Taip pat kompanija pasižymėjo pristatydama unikalius plienus (tarp jų San Mai III) ir išskirtinio tvirtumo Tri-Ad™ užraktą.

Barska

Amerikiečių kompanija BARSKA – pasaulyje plačiai žinomas optinių prietaisų gamintojas. BARSKA išsiskiria itin plačiu asortimentu, į kurį įeina viskas nuo žiūronų, optinių taikiklių ir monoklių iki teleskopų. Kompanijos tikslas – pateikti aukščiausią kokybę už priimtiną kainą.

EKA knivar

Jau daugiau nei šimtą metų švedų kompanija EKA gamina kokybiškus medžioklinius peilius. Šiandien ilgametė patirtis sujungiama su naujausiomis gamybos technologijomis. Griežta kokybės kontrolė, aukščiausios kokybės medžiagos ir funkcionalumas – savybės kurių dėka EKA peiliai vertinami visame pasaulyje.

Belleville

Belleville produkcija plačiai žinoma tarp profesionalų ir karybos entuziastų. Šios kompanijos batai nereikalauja papildomos reklamos, nes ši kompanija tiekia batus elitiniams JAV armijos padaliniams bei Jūrų pėstininkų korpusui USMC.

Web-Tex

Web-tex – britų kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį tiekdama ekipuotę ir aksesuarus ginkluotosioms pajėgoms ir saugos tarnyboms. Web-tex siūlo produktus pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų, atitinkančius griežtus patvarumo reikalavimus ir už priimtiną kainą.

Kershaw knives

Kompanija Kershaw Knives (dabar Kai USA) įkurta 1974 metais. Kompanijos tikslas – kurti aukštos kokybės peilius, patikimai tarnaujančius daugybę metų, kuriuos pirkėjai turėtų, nešiotų ir naudotų su pasididžiavimu. Šiandien, aukščiausios kokybės medžiagos, precizinis surinkimas ir itin geras kainos ir kokybės santykis išskiria Kershaw iš daugumos peilių gamintojų tarpo. Zero Tolerance – profesionalių kovinių peilių serija kuriama bendradarbiaujant su žinomais peilių dizaineriais ir Strider Knives.

King Cobra holsters

Įkurta 1983 metais italų kompanija King Cobra specializuojasi aukštos kokybės ginklų dėklų gamyboje. Ilgainiui asortimentą papildė papildomi dėklai ir taktiniai aksesuarai. Aukščiausios kokybės medžiagos, funkcionalumas, patogumas ir kruopštus darbas – savybės kurių dėka King Cobra produkciją pamėgo ginklų entuziastai, policininkai ir kariškiai. Iki šiol visa King Cobra produkcija gaminama Italijoje.

Columbia River Knives & Tools

Columbia River Knife & Tool (CRKT) – amerikiečių kompanija gaminanti kokybiškus peilius už itin prieinamą kainą. Per savo gyvavimo istoriją CRKT bendradarbiavo su daugybe žymių peilių meistrų ir pateikė ne vieną išskirtinį gaminį. Iš plataus asortimento išsirinksite tai kas labiausiai Jums tinka, nuo lengvo kišeninio peiliuko kasdieniam nešiojimui iki stambaus, kariškiams skirto peilio.

Wiley X

JAV specialiosioms pajėgoms ir teisėsaugos institucijoms reikėjo geriausių, nedūžtančių akių apsaugos priemonių. Taip prieš 25 metus gimė Wileyx X. Kompanija pradėjo sukurdama nedūžtančius selenito polikarbonato lęšius. Testuojant kai kurie modeliai išlaikė lygiavamzdžio šautuvo šūvį iš devynių metrų atstumo. Šiuo metu Wiley X standartiškai išduodami FBI, DEA, JAV kariuomenės reindžeriams, JAV laivyno SEAL komandoms ir kitoms specialiosioms pajėgoms.

Camelbak

Jau daugiau nei dvidešimt metų CamelBak yra pirmaujantis hidravimo sistemų gamintojas pasaulyje. Per eilę metų ištobulinta gamybos technologija, atrinktos geriausios medžiagos ir patikrinta gaminių konstrukcija. Itin patvarūs vandens rezervuarai, sandarūs gėrimo vožtuvai ir patogus bei apgalvotas kuprinių dizainas – savybės kurios lėmė vartotojų pripažinimą ir lojalumą. CamelBak produkcija jau seniai tapo standartine ekipuotės dalimi daugelyje pasaulio ginkluotųjų pajėgų. Šiandien CamelBak gaminiai išlieka populiariausi tarp kariškių, keliautojų ir sportininkų – visų kuriems vandens trūkumas gali būti lemtingas.

BCB

BCB International – ilgametę istoriją turintis gamintojas, tiekiantis kokybiškus išgyvenimo reikmenis ir apsaugos priemones. Kompanija įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje, Kardifo mieste.

DexShell

DexShell gamina aukštos kokybės aksesuarus, skirtus laisvalaikiui gamtoje. DexShell gaminiai sujungia, atsparumą vandeniui, pralaidumą orui ir atsparumą šalčiui. Naudojamos naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos.

ESP

Čekų kompanija Euro Security Products tiekia aukštos kokybės reikmenis policijai ir saugos tarnyboms. Itin plačiame kompanijos asortimente galima rasti visas būtinas priemones – nuo vienkartinių antrankių iki elektrošokų. Visa ESP produkcija atitinka griežčiausius tokio tipo priemonėms keliamus reikalavimus.

Explorer Cases

Explorer Cases – italų kompanijai GT LINE priklausantis prekinis ženklas. Kompanija daugiau nei 40 metų gamina įrankių dėžes ir darbo aksesuarus. Šiuo metu Explorer Cases laikomos vienomis iš patikimiausių hermetiškų dėžių. Visi Explorer Cases komponentai ir pačios dėžės gaminamos Italijoje ir yra pripažįstamos inovatyviausiomis iš esančių rinkoje. Visos dėžės yra nelaidžios drėgmei, smėliui, dulkėms ir yra atsparios atšiaurioms aplinkos sąlygoms ir sukrėtimams. Explorer dėžės sertifikuotos naudoti nuo – 30 C iki + 90 C temperatūroje ir idealiai tinka jautrių prietaisų transportavimui.

Jack Pyke

Jack Pyke jau daugiau nei 20 metų tiekia produktus medžiotojams ir aktyvaus laisvalaikio entuziastams. Kompanija turi patirtį, žinias resursus ir vartotojų atsiliepimus, kad galėtų pasiūlyti geriausios kokybės gaminius už itin patrauklią kainą.

JR Gear

JR Gear tikslas – kurti produktus kurie viršija pirkėjų lūkesčius. Kompaniją įkūrė grupė inžinierių, kuriuos vienija aistra aktyviam laisvalaikiui. Kompanijos sukurti neperšlampami maišai ir turistiniai kilimėliai išsiskiria patikimumu. Panaudodami savo žinias ir įgūdžius jie kuria produktus tinkamus naudoti ekstremaliose sąlygose, išsiskiriančius patogumu ir praktiškumu.

Lansky

Lansky yra vienas geriausiai žinomų galąstuvų gamintojų visame pasaulyje. Sukūrusi jau legenda tapusį kontroliuojamo kampo galąstuvą, kompanija nesiliauja kūrusi naujas galandinimo technologijas: medžioklei ir laisvalaikiui, virtuvei ir darbo įrankiams. Kompaniją išpopuliarino galąstuvai medžiokliniams peiliams ir tikslaus galandinimo rinkiniai.

Lasting

1991 metais kompaniją Lasting sport įsteigė grupė technologų, besispecializuojanti funkcionalių medžiagų kūrime. Šiandien Lasting yra vienas didžiausių kojinių ir sportinės aprangos gamintojų Rytų Europoje. Aukščiausios kokybės medžiagos, naujausios technologijos ir šiuolaikiškas gaminių dizainas išpopuliarino kompanijos gaminius visame pasaulyje. Kompanija savo gaminiuose naudoja tokias pasaulyje pripažintas medžiagas ir technologijas kaip: X-static, Coolmax, Outlast ir Thermolite.

Peltor

Peltor – pirmaujantis klausos apsaugos priemonių gamintojas pasaulyje. Peltor apsauginės ausinės jau seniai tapo standartu dirbant triukšmingoje aplinkoje ar užsiimant sportiniu šaudymu. Itin platus asortimentas leidžia pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias apsaugos priemones.

ArmyTek

ArmyTek Optoelectronics Inc. – Kanados kompanija besispecializuojanti aukštos kokybės, galingų ir patikimų LED žibintuvėlių gamyboje. Aukščiausio lygio inžinierių komanda nuo 2007 metų kuria ir tobulina žibintuvėlius kurie viršija pirkėjų lūkesčius. Kruopščiai apgalvotas, praktiškas produktų dizainas, išskirtinio patikimumo elektronika ir optika, bei patogus valdymas – savybės kurių dėka ArmyTek pelnė pirkėjų pripažinimą. ArmyTek gaminiuose naudojami naujausi LED diodai, pažangios srovės ir temperatūros valdymo technologijos.

MORAKNIV (Mora of Sweden)

Švedijos kompanijos MORA istorija siekia daugiau nei šimtą metų. Patikimi ir nebrangūs – greitai įsitvirtino kaip kasdienio naudojimo įrankiai ir turistiniai peiliai.

MORA įvertins kiekvienas ieškantis patikimo darbinio įrankio už gerą kainą.

Wildo


Paprasta, funkcionalu ir tvirta. Toks turėtų būti geras produktas, pasak Jano Andersono, žmogaus įkūrusio kompaniją Wildo. Janas yra buvęs Švedijos kariuomenės fizinio parengimo ir išgyvenimo instruktorius – jis puikiai žino kas yra būtina laukinėje gamtoje.
Visi Wildo produktai buvo sukurti naudojimui gamtoje, pačiomis primityviausiomis sąlygomis. Gaminami iš plastiko, sudėtyje neturinčio kenksmingų medžiagų.

Gerbėjai FaceBook`e

AIC in Action

Dažasvydžio "Mušis dėl imperijos" V forte Kaune

Nuomonės apklausa

Ar patinka naujasis tinklapis?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...

Lankomumas

Top50.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as!