UAB „Baltijos arsenalas“ – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veiklą vystanti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, importuojanti prekes iš įvairių pasaulio šalių, prekiaujanti Lietuvoje ir eksportuojanti į aplinkines valstybes. Lietuvoje mes atstovaujame tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus, kaip – Leatherman – multifunkciniai įrankiai,  5.11Tactical – apranga ir ekipuotė saugos profesionalams, Hi-Tec Magnum – populiariausi pasaulyje taktiniai batai kariams, policininkams ir apsaugos darbuotojams, Zamberlan – turistiniai batai, Maxpedition – tvirtos kuprinės ir rankinės, KA-BAR – garsiausi pasaulyje kariški peiliai ir daugelį kitų prekinių ženklų, kurie savo srities profesionalams, nesvarbu tai kariškiai, apsaugos darbuotojai, keliautojai ar medžiotojai, asocijuojasi su kokybe ir patikimumu!

Mūsų veiklos vizija – patikima , praktiška ir nebrangu!

Mūsų misija: Stengiamės būti patikima, stabiliai auganti, nuolat plečianti asortimentą, lanksti ir profesionaliai tenkinanti klientų poreikius kompanija. Mes siekiame būti geriausi ir didžiausi savo srities prekių pardavėjai Pabaltijo šalyse. Mes nesiekiam vienadienės naudos, mūsų tikslas – tai patenkinti ir lojalūs klientai, bei ilgalaikiai santykiai. Todėl mes gerbiame visus klientus, išsiaiškiname jų poreikius ir įvykdome visus prisiimtus tiek asmeninius tiek ir bendrus kompanijos įsipareigojimus. Už tai atsakingas kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas.

Įmonės rekvizitai: UAB „BALTIJOS ARSENALAS“ Puodžių g. 2-2, Kaunas, LT-44288 Įm.k. : 135281679 PVM k. : LT352816716 Administracijos buveinė: Plento g. 6, Užliedžių km., Kauno raj. LT-54305 Tel.: (37) 407755, faks.:(37) 407756

Mūsų vertybės:  · Kolegiškas bendradarbiavimas.  Esame komanda, todėl bendri kompanijos interesai ir tikslai yra svarbesni už atskiro asmens ar padalinio interesus. Esame geranoriški kolegų atžvilgiu, padedame vienas kitam. ·  Atvirumas bendravime.  Kiekvieno darbuotojo nuomonė yra svarbi. Nuomonę išsakome atvirai, išsakomą – išklausome. Abipusė pagarba ir neformalūs santykiai mums padeda siekti maksimalių rezultatų. ·  Iniciatyvumas. Esame aktyvūs teikdami pasiūlymus ir idėjas bei atlikdami darbus, kurie veda į bendrą tikslą. ·  Pozityvus mąstymas.  Suprantame, kad įvairūs pokyčiai yra neišvengiami ilgalaikiam įmonės vystymuisi, nuosmukiai galimi kaip ir pakilimai. Esame pozityvūs ir pokyčiuose ieškome galimybių. ·  Patikimumas.  Įsipareigojimų klientams, verslo partneriams, kolegoms ir darbuotojams vykdymas yra mūsų įmonės stabilumo garantas. Grindžiame savo veiklą pasitikėjimu, pagarba vieni kitiems ir sąžiningu darbu.

Gerbėjai FaceBook`e

AIC in Action

313585_10150823095960136_427210540135_20892965_1051589118_n.jpg

Nuomonės apklausa

Ar patinka naujasis tinklapis?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...

Lankomumas

Top50.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as!