Наши сотрудники

Имя Фамилия Должность Контакты
Raimondas Vaidogas Direktorius +370 (8) 698 13071
raimondas@arsenal.lt
Audronė Zakarevičienė Buhalterė +370 (8) 616 07220
audra@arsenal.lt
Liudmila Ramoškaitė Biuro administratorė +370 (8) 682 10835
liuda@aic.lt
Indrė Palianskaitė El. prekybos vadybininkė +370 (8) 682 10835
indre@aic.lt
Dainius Pilypas IT projektų administratorius +370 (8) 677 84244
dainius@aic.lt
Sigitas Radzevičius Marketingo vadybininkas sigitas@arsenal.lt
Rokas Ramoška Prekių tiekimo vadybininkas +370 (8) 639 69666
rokas@arsenal.lt
Audrius Chmieliauskas Vadybininkas valstybiniams užsakymams +370 (8) 670 38332
audrius.chmieliauskas@arsenal.lt
Ramūnas Urbonavičius Didmeninės prekybos vadybininkas +370 (8) 698 78161
ramunas.urbonavicius@arsenal.lt
Gediminas Volkovas Sandėlininkas sandelis@arsenal.lt
Rytis Stasiukaitis Sandėlininkas sandelis@arsenal.lt
Имя Фамилия Должность Контакты
Gintautas Pavilionis Parduotuvės vadovas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)
+370 (8) 612 52788
gintas@arsenal.lt
Rimas Matusevičius Vadybininkas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)
+370 (8) 6XX XXXXX
rimas@arsenal.lt
Simonas Kepalas Pardavėjas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)
+370 (8) 6XX XXXXX
simonas@arsenal.lt
Monika Nevinskaitė Pardavėja
(Kaunas, Birštono g.12)
Имя Фамилия Должность Контакты
Andrėjus Kofyrinas Parduotuvės vadovas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 687 80744
andrius@arsenal.lt
Darius Matjošaitis Vadybininkas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 615 72063
darius@arsenal.lt
Ignas Urniežas Pardavėjas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 604 12333
ignas@arsenal.lt
Имя Фамилия Должность Контакты
Alius Baranauskas Parduotuvės vadovas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
+370 (8) 687 80743
laisve@arsenal.lt
Žilvinas Nagys Vadybininkas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
+370 (8) 618 10475
laisve@arsenal.lt
Rima Kriščiūnaitė Pardavėja
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
Mantas Bužas Pardavėjas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
Имя Фамилия Должность Контакты
Ramūnas Mockevičius Parduotuvės vadovas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
+370 (8) 615 72064
ramunas@arsenal.lt
Antanas Streikus Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
+370 (8) 618 10369
vilnius@arsenal.lt
Rolandas Lupeikis Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
Vitalijus Guskovas Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
Имя Фамилия Должность Контакты
Ramūnas Krigeris Parduotuvės vadovas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)
+370 (8) 686 37765
klaipeda@arsenal.lt
Donatas Petravičius Pardavėjas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)
Juozas Gansauskas Pardavėjas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)

Fans on FaceBook

AIC in Action

Batai Zamberlan 'Storm'

Обследование

Ar patinka naujasis tinklapis?

Žiūrėti rezultatus

Загрузка ... Загрузка ...

Посещаемость

Top50.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as!