Mūsų įmonės darbuotojai

Vardas Pavardė Pareigos Kontaktai
Raimondas Vaidogas Direktorius +370 (8) 698 13071
raimondas@arsenal.lt
Audronė Zakarevičienė Buhalterė +370 (8) 616 07220
audra@arsenal.lt
Liudmila Ramoškaitė Biuro administratorė +370 (8) 682 10835
liuda@aic.lt
Indrė Palianskaitė El. prekybos vadybininkė +370 (8) 682 10835
indre@aic.lt
Dainius Pilypas IT projektų administratorius +370 (8) 677 84244
dainius@aic.lt
Sigitas Radzevičius Marketingo vadybininkas sigitas@arsenal.lt
Rokas Ramoška Prekių tiekimo vadybininkas +370 (8) 639 69666
rokas@arsenal.lt
Audrius Chmieliauskas Vadybininkas valstybiniams užsakymams +370 (8) 670 38332
audrius.chmieliauskas@arsenal.lt
Ramūnas Urbonavičius Didmeninės prekybos vadybininkas +370 (8) 698 78161
ramunas.urbonavicius@arsenal.lt
Gediminas Volkovas Sandėlininkas sandelis@arsenal.lt
Rytis Stasiukaitis Sandėlininkas sandelis@arsenal.lt
Vardas, pavardė Pareigos, padalinys Kontaktai
Gintautas Pavilionis Parduotuvės vadovas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)

gintas@arsenal.lt
Rimas Matusevičius Vadybininkas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)
+370 (8) 6XX XXXXX
rimas@arsenal.lt
Simonas Kepalas Pardavėjas
(Kaunas, Pramones pr. 8A)
+370 (8) 6XX XXXXX
simonas@arsenal.lt
Monika Nevinskaitė Pardavėja
(Kaunas, Birštono g.12)
Vardas, pavardė Pareigos, padalinys Kontaktai
Andrėjus Kofyrinas Parduotuvės vadovas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 687 80744
andrius@arsenal.lt
Darius Matjošaitis Vadybininkas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 615 72063
darius@arsenal.lt
Ignas Urniežas Pardavėjas
(Kaunas, Birštono g.12)
+370 (8) 604 12333
ignas@arsenal.lt
Vardas, pavardė Pareigos, padalinys Kontaktai
Alius Baranauskas Parduotuvės vadovas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
+370 (8) 687 80743
laisve@arsenal.lt
Žilvinas Nagys Vadybininkas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
+370 (8) 618 10475
laisve@arsenal.lt
Rima Kriščiūnaitė Pardavėja
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
Mantas Bužas Pardavėjas
(Vilnius, Laisvės pr. 62)
Vardas, pavardė Pareigos, padalinys Kontaktai
Ramūnas Mockevičius Parduotuvės vadovas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
+370 (8) 615 72064
ramunas@arsenal.lt
Antanas Streikus Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
+370 (8) 618 10369
vilnius@arsenal.lt
Rolandas Lupeikis Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
Vitalijus Guskovas Pardavėjas
(Vilnius, Jogailos g. 11)
Vardas, pavardė Pareigos, padalinys Kontaktai
Ramūnas Krigeris Parduotuvės vadovas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)
+370 (8) 686 37765
klaipeda@arsenal.lt
Donatas Petravičius Pardavėjas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)
Juozas Gansauskas Pardavėjas
(Klaipėda, Taikos pr. 52)

Gerbėjai FaceBook`e

AIC in Action

Anupriskes.jpg

Nuomonės apklausa

Ar patinka naujasis tinklapis?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...