2009
10 08

0


Bendrosios sąlygos

Šios taisyklės galioja UAB „Baltijos arsenalas“ prekybos tinklo „Armijai ir Civiliams“ (toliau – „AiC“ ) išduotų klientų lojalumo programos nuolaidų kortelių (toliau – Kortelė) turėtojams (toliau – Klientas arba Kortelės turėtojas).

Programos dalyviai turi teisę visose „Armijai ir Civiliams“ parduotuvėse pirkti prekes su nuolaida ir dalyvauti tik Kortelės turėtojams organizuojamose akcijose.

Programa skirta tik fiziniams asmenims.

Pirmoji „AiC“ kliento kortelė, sluteikianti 5% nuolaidą, išduodama kai vieno pirkinio (kasos kvito) suma didesnė nei 500 Lt. Taip pat ši kortelė gali būti išduodama klientams, kurie sukaupia ir pateikia keleto pirkinių kasos kvitus, kurių bendra suma yra didesnė nei 500 Lt. Kortelė pradeda galioti ir nuolaida gali būti taikoma sekančią dieną po jos išdavimo dienos.

Antroji „AiC“ kliento kortelė, suteikianti 10% nuolaidą, išduodama kai vieno pirkinio (kasos kvito) suma didesnė nei 2000 Lt. Kortelė pradeda galioti ir nuolaida gali būti taikoma sekančią dieną po jos išdavimo dienos.
Taip pat ši kortelė išduodama Klientams (pirmosios kortelės turėtojams), kurie sukaupia reikiamą taškų kiekį, tai yra nuperka prekių už 2000 Lt. Nauja kortelė Klientui išsiunčiama paštu pasibaigus kalendoriniams metams, tačiau 10% nuolaida priskiriama pirmajai kortelei ir pradeda galioti netrukus po paskutinio pirkinio kai bendra pirkinių suma viršijo 2000 Lt.

Trečioji „AiC“ kliento kortelė, suteikianti 15% nuolaidą, išduodama kai vieno pirkinio (kasos kvito) suma didesnė nei 3500 Lt. Kortelė pradeda galioti ir nuolaida gali būti taikoma sekančią dieną po jos išdavimo dienos. Taip pat ši kortelė išduodama Klientams (antrosios kortelės torėtojams), kurie sukaupia reikiamą taškų kiekį, tai yra nuperka prekių už 3500 Lt. sumą. Nauja kortelė Klientui išsiunčiama paštu pasibaigus kalendoriniams metams, tačiau 15% nuolaida priskiriama ankstesnei kortelei ir pradeda galioti netrukus po paskutinio pirkinio kai bendra pirkinių suma viršijo 3500 Lt.

VIP kliento kortelė, suteikianti 20% nuolaidą, išduodama Klientams, kurie sukaupia reikiamą taškų kiekį, tai yra nuperka prekių už 5000 Lt. sumą. Nauja kortelė Klientui išsiunčiama paštu pasibaigus kalendoriniams metams, tačiau 20% nuolaida priskiriama ankstesnei kortelei ir pradeda galioti netrukus po paskutinio pirkinio kai bendra pirkinių suma viršijo 5000 Lt.

Kortelių naudojimas

Kortele ir nuolaidų programos privilegijomis gali naudotis kortelės turėtojas.

Nuolaida klientui suteikiama tik tada, kai jis/ji pateikia kortelę kasininkei (-ui) prieš atsiskaitydamas už prekes.
Nuolaidos negalioja akcijinėms prekėms, prekėms, kurioms jau taikoma nuolaida, ir nesumuojamos su kitų pasiūlymų nuolaidomis.

Naudotis turima nuolaida galima atsiskaitant grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele ir perkant išsimokėtinai.

Kortelės praradimas

Praradus kortelę, prašome apie tai pranešti įmonės administracijai tel. 8-37 407755, arba el.paštu: info@arsenal.lt
Vietoj prarastosios kortelės išduodama nauja kortelė su kitu numeriu, nustatytas nuolaidos dydis – perkeliamas, tačiau sukaupti taškai – pradingsta.

Galiojimo laikas ir atnaujinimas

Pasibaigus kortelės galiojimo laikui, išduodama nauja kortelė. Pasiektos nuolaidos dydis ir sukaupti taškai – perkeliami tik tuo atveju, jei per einamuosius metus buvo atlikti bent du pirkimai.

Kortelė yra UAB „Baltijos arsenalas“ nuosavybė ir gali būti atšaukta. Įmonė pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo sąlygas.

Jūsų komentaras