Avalynės naujienos: HI-TEC Palo Alto, MAGNUM Spider 8.1.Urban

 

2011
03 05

0


Palo Alto – lengvi ir patogūs sportiniai batai kasdienai ir aktyviam laisvalaikiui. Pasiūti iš verstos odos ir orui pralaidaus nailoninio tinklelio. Vidus išklotas drėgmę išgarinančiu pamušalu. Anatominis vidpadis apsaugo pėdą nuo nuovargio ir užtikrina ilgalaikį komfortą.

Padas pagamintas iš minkštos gumos, sugeriančios smūgius, papildomai sutvirtintas plieno plokštele. Agresyvus raštas užtikrina stabilumą ant daugumos paviršių.

Lengvi taktiniai batai pasiūti iš orui pralaidaus 1650D balistinio nailono ir aukščiausios kokybės odos. Viduje įsiūtas Spider Mesh pamušalas – pagerinantis ventiliaciją ir sumažinantis prakaitavimą.

Šiuose batuose nėra jokių metalinių dalių, visur naudojamas smūgiams atsparus polimeras. Tai ne tik sumažina bato svorį, bet ir praverčia jei tenka dažnai vaikščioti pro metalo detektorių. Smūgiams atsparus padas apsaugo koją nuo traumų ir nuovargio.
Lace Cocoon funkcijos dėka raištelius galite paslėpti bato liežuvyje – su MAGNUM Spider 8.1.Urbanpamiršite visur kliūnančius ir nuolat atsirišančius batraiščius!
Pritaikyti greitam nusileidimui – su virve besiliečianti bato dalis apsiūta SuperFabricTM  pluoštu. Šis pluoštas pagamintas keramikos pagrindu, itin atsparus karščiui ir trinčiai – nesusidėvi net ir intensyviai naudojant. Išorinis rėmas (Exo-Frame) leidžia taisyklingai suimti virvę, nesilydo ir yra atsparus aplinkos poveikiui. Pado kraštuose esantis 90° kampas patikimai stabdo ir sulėtina nusileidimą.

Jūsų komentaras